Šalinimas

Permanentinio makiažo šalinimas

Tatuiruotėms ir kitoms permanentinio makiažo procedūroms šalinti naudojamas unikalus dažų ištraukimo metodas, skirtas visiškai pašalinti dažų pigmentus iš jūsų kūno. Pašalinimo priemonė yra naudojama panašiai kaip buvo atliekamas tatuiravimas ar mikropigmentavimas, naudojant tą pačią įrangą. Šalinimo procedūros metu vizualiai matosi kaip dažai iškyla į odos paviršių.

Per kelias savaites susiformuos šašiukas su tatuiruotės dažais. Odai gyjant, dar daugiau nepageidaujamų dažų bus išstumti lauk. Šašiukas pats pradės naturaliai luptis, gali atsirasti ir antras šašiukas, kuriame bus dar daugiau tatuiruotės dažų. Po procedūros ir kol laikysis šašiukas tą plotą reikia laikyti sausai.

Dažų ištraukimo metodo privalumai:

  • Mažiau skausminga negu kiti šalinimo metodai;
  • Šalinimas daug greitesnis ir efektyvesnis, negu šalinant lazeriu;
  • Tolesnė priežiūra yra sąlyginai lengva.

Priežiūra po procedūros:

Teisinga priežiūra po procedūros lemia efektyvų pigmento pasišalinimą. Kai ant tam tikros vietos kur buvo šalinama tatuiruotė susidaro šašiukas jį reikia laikyti sausai ir nešlapinti. Vengti sunkaus darbo ir perteklinio prakaitavimo, nes taip sudrėks pluta, gali kilti infekcija. Šašiuko negalima lupti, jis turi savaime nukristi. Net jei gydomą plotą niežti, jo kasyti negalima, galima tik švelniai pabaksnoti.

Nukritus šašiukui oda gali būti raudona, tai normalu. Gijimo procesui naudoti specialisto paskirtą kremą.
Jeigu reikės pakartotinės procedūros, ji gali būti atliekama po 2 – 3 mėnesių.