amiea

Amiea

Pastovus noras tobulėti ir pasiūlyti savo klientams tik geriausią paslaugą pastūmėjo atlikti rinkos tyrimą. Išanalizavę kokią įrangą bei pigmentus naudoja žymiausi pasaulio meistrai sužinojome, kad lyderis visais aspektais yra Amiea.

2017m. Dia Permanent® pasirašė sutartį ir tapo oficialiu Amiea atstovu Lietuvoje. Tai leido kokybės kartelę pakelti dar aukščiau ir pasiūlyti savo klientams bei studentams geriausias priemones pasaulyje.

2018m. Dianos Lekavičienės talentą įvertino tarptautinė komisija, ji buvo atrinkta iš dvylikos tūkstančių pasaulio meistrų ir tapo pasaulinio mikropigmentacijos konkurso „Amiea Ambassador“ nugalėtoja. Toks didelis įvertinimas suteikė didelę galimybę dar labiau tobulėti, bei dalintis žiniomis tarptautinėse konferencijos ir mokymuose Lietuvoje.

PROFESSION. PERMANENT. PASSION

Amiea yra pasaulinis lyderis mikropigmentacijos srityje. Savo veiklą pradėjo 1998 m. turėdami tik 15 darbuotojų, šiandien jų yra daugiau kaip 200. Pagrindinė kompanijos varomoji jėga yra inovacijos ir tobulybės siekis. Tyrimų skyriuje intensyviai dirba 15 inžinierių ir 2 chemikai. Specialistai pastoviai tobulina įrangą ir pigmentus, tai leidžia kompanijai keliais žingsniais lenkti savo konkurentus. Amiea taip pat bendradarbiauja su mokslininkais iš technologijų universiteto „TU Berlin“. Nuo veiklos pradžios kompanija yra patentavusi ne vieną naują išradimą mikropigmentacijos srityje. Amiea įsikūrusi Berlyne (Vokietija).

5200 m² gamykla yra netoli vadybos padalinio, tai leidžia operatyviai valdyti visus vykstančius procesus. Visa mikropigmentacijos įranga yra sertifikuota kaip medicininė (CE0123) ir atinka ISO9001 bei ISO13485 standartus. Amiea aparatai taip pat plačiai naudojami ne tik ilgalaikio makiažo specialistų, bet ir dermatologų bei plastikos chirurgų.

 

Amiea spalvų paletė sukurta naudojant daugiau kaip 200 atspalvių. Išskirtinis dėmesys skiriamas pigmentų saugumui. Jų sudėtyje nėra toksinų, aromatinių aminų bei dirbtinių konservantų. Pigmentai pastoviai tikrinami ir tik konkretaus dydžio dalelės sumaišomos į galutinį gaminį. Tai leidžia apsisaugoti nuo pigmento migracijos ir garantuoja tolygų įvedimą į odą. Jie atitinka Europos Sąjungos direktyvą ResAP(2008)1, o Dermatest® juos įvertino aukščiausia kategorija „Excellent“. Amiea siūlo dvi pigmentų linijas „Derma Safe“ ir „Organic Line“. Kiekviena jų pasižymi išskirtinėmis savybėmis, labai lengvu įvedimu, intensyvia spalva bei geru išliekamumu. O plati spalvų paletė leis meistrui lengvai įgyvendinti savo darbo viziją.

  Plačiau apie Amiea: amiea.com facebook.com/amieaLithuania